Ru
 
TELEVIZIJA INTERNETAS PASLAUGOS KONTAKTAI
   
 
 
Visagine
 
2014 12 09  Merė kviečia pasivaišinti maltiečių sriuba

Maltos ordino pagalbos tarnybos akcija „Maltiečių sriuba 2014" atvyksta į Visaginą. Gruodžio 12 d., prie Aukštaitijos viešbučio, nuo 16 val. visi miesto gyventojai ir svečiai kviečiami pasivaišinti simboliu tapusia sriuba ir taip prisidėti prie maltiečių pagalbos seniems ir vienišiems žmonėms. Jau devintą kartą rengiamos akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vienišų ir sunkiai sergančių senolių padėtį bei suteikti jiems taip reikalingą pagalbą.

„Visagine dalis gyventojų yra pensinio amžiaus, todėl puikiai suprantame maltiečių teikiamos pagalbos seniems žmonėms svarbą. Mūsų mieste Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriai bent du kartus per metus atveža jiems maisto produktų ir skiria savo dėmesį. Visagino savivaldybė taip pat prie to prisideda. Tik darant gerus darbus, užjaučiant savo artimą ar visiškai nepažįstamą žmogų galima tikėtis, kad gerumas sugrįš atgal. Darykime gerus darbus, aukokime ir mūsų dėka šąlančių ir alkstančių žmonių bus vis mažiau.",- teigia Visagino merė Dalia Štraupaitė.

Gruodžio 12 d. Visagine bus įžiebta Kalėdų eglutė. Nuo 16 val. prie šventės prisidės ir maltiečiai, kviesdami pasivaišinti sriuba ir paaukoti vargstantiems bei vienišiems seneliams. Kiekvienas geros valios žmogus jau dabar gali prisidėti prie akcijos „Maltiečių sriuba 2014", skambindamas arba siųsdamas žinutę trumpaisiais numeriais: 1416 (auka – 2 Lt), 1417 (auka – 5 Lt), 1418 (auka – 10 Lt). Daugiau informacijos www.maltieciai.lt

Už žmonių suaukotus pinigus MOPT savanoriai kiekvieną dieną aplanko ir atveža karšto maisto pamirštiems, dažnai neturintiems ko pavalgyti ir savimi negalintiems pasirūpinti seneliams. Maltiečiai visoje Lietuvoje globoja 2000 senelių, beveik 400 jų kasdien vežamas karštas maistas.

Maltos ordinas (MO) – seniausia humanitarinės pagalbos organizacija pasaulyje, įkurta daugiau kaip prieš 900 m. Jeruzalėje. Šiuo metu MO vykdo pagalbos projektus 120-yje pasaulio šalių. Daugiau kaip 80 tūkst. MO savanorių visame pasaulyje teikia pagalbą 5 mln. skurstančių bei ligonių, taip pat – nukentėjusiems nuo karo, gamtos katastrofų ar stichinių nelaimių.


   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
Skelbimai
„Sugardas“ informuoja
Visagine
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
ES struktūriniai fondai - Visaginui
Mūsų skaitytojų kūryba
Naudingos nuorodos
Užsisakyti paslaugą
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
 
ORAS VISAGINE
+15 C
79 %
0.0m/s
753mm. gs. st.
(07.17 - 07.25)