Ru
 
TELEVIZIJA INTERNETAS PASLAUGOS KONTAKTAI
   
 
 
Visagine
 
2014 11 17  Policija įspėja Visagino gyventojus: prieš euro įvedimą suaktyvės ir sukčiai!

Artėjant 2015-ųjų sausio 1-ąjai, kuomet Lietuvoje turėtų būti įvestas euras, daugėja bandymų apgaule išvilioti pinigus - gyventojai turėtų būti budrūs, įspėja policijos pareigūnai. Analizuojant kitų šalių patirtis, pastebima, kad įvedant eurą pereinamuoju laikotarpiu padaugėja nusikaltimų, susijusių su sukčiavimais.
Ypač saugotis sukčių turėtų vyresnio amžiaus žmonės: sukčiai gali apsimesti socialiniais darbuotojais, Valstybinės mokesčių inspekcijos, pašto darbuotojais, policijos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnais. Dangstydamiesi šiomis pareigomis jie gali pasakoti, kad reikia registruoti gyventojų namuose turimus litus, surašyti banknotų serijos numerius. To rezultatas – pinigai dingsta arba jums gali įbrukti padirbtus eurus.
Svarbu žinoti, kad sukčiai gali ne tik užsukti į namus, bet ir tiesiog gatvėje pasiūlyti iškeisti litus į eurus "geresniu kursu".
Policija įspėja kad tai yra apgaulė– jokių institucijų atstovai nekeis litų į eurus nei gatvėje, nei namuose.
Gyventojams būtina žinoti, kad litai į eurus bus nemokamai keičiami tik iš anksto nurodytose vietose: Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune (neribotą laiką), komercinių bankų skyriuose (pusmetį po euro įvedimo – visuose skyriuose, po to dar pusmetį – atskiruose bankų padaliniuose pagal nustatytą sąrašą) ir Lietuvos pašto skyriuose (60 kalendorinių dienų po euro įvedimo).
Kilus įtarimams, kad susidūrė su sukčiais, gyventojai turėtų nedelsiant apie tai pranešti policijai bendruoju pagalbos telefono numeriu 112.


   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
Skelbimai
„Sugardas“ informuoja
Visagine
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
ES struktūriniai fondai - Visaginui
Mūsų skaitytojų kūryba
Naudingos nuorodos
Užsisakyti paslaugą
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
 
ORAS VISAGINE
+16 C
77 %
- 1.0m/s
753mm. gs. st.
(07.17 - 07.25)