Ru
 
Televizija Internetas Apie mus Kontaktai
 
Visagine
 
2013 05 29  Policija įspėja dviračių savininkus nepalikti dviračių be priežiūros

     Atšilus orams miesto gatvėse padaugėja dviračių, padaugėja ir jų vagysčių. Policijos pareigūnai ragina gyventojus imtis visų įmanomų priemonių dviračiams apsaugoti. Gyventojai turėtų atminti, kad norint išvengti vagystės, nederėtų net trumpam laikui palikti dviračių prie parduotuvių, įstaigų, paplūdimiuose ar kitose viešose vietose neprirakintų. Verta pagalvoti ir apie kokybišką spynelę dviračiams apsaugoti. Nerekomenduojama dviračių palikti daugiabučių laiptinėse, rūsiuose ar kitose bendro naudojimosi patalpose. Savininkams patariama užsirašyti dviračio numerį, nufotografuoti jį. Vagystės atveju nuotrauką būtų galima panaudoti ieškant dviračio arba jį atpažįstant, jei pavyksta pavogtą transporto priemonę rasti.

     Veiksminga ir nieko nekainuojanti dviračių apsaugos nuo vagių priemonė- jų žymėjimas policijoje. Pareigūnai kviečia visus norinčius pažymėti dviračius ar kitus vertingus daiktus atvykti į Visagino policijos komisariatą, 6b kabinetą ir kreiptis į bendruomenės pareigūnus. Tam tereikia atsivežti dviratį ar kitą norimą pažymėti daiktą ir turėti su savimi galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Dviratį pareigūnai užregistruos, specialia priemone pažymės jo rėmą ir užklijuos lipduką su užrašu „Pažymėta policijoje". Lipdukas ant dviračio įspės tuos, kurie kėsinsis į šį turtą. Vagystės atveju, policijoje pažymėtą dviratį bus lengviau surasti ir atpažinti.

    Visus miesto gyventojus kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir pažymėti bei užregistruoti vertingus daiktus. Daugiau informacijos telefonais 8 386 50475, 8 684 07496, 8 671 32701.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Visagino policijos komisariato
Bendruomenės pareigūnai

   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
„Sugardas“ informuoja
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
Naudingos nuorodos
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
 
ORAS VISAGINE
+27 C
56 %
0.0m/s
760mm. gs. st.