Ru
 
Televizija Internetas Apie mus Kontaktai
   
 
 
Visagine
 
2013 04 17  Išvaduokime mūsų miestą nuo automobilių gausos kiemuose

Daugelis iš mūsų turime garažus savo automobiliams bendrijose. Laiku ir tvarkingai sumokame už tai mokesčius. Tačiau kažkodėl mūsų gražus miestas paverstas vienu dideliu bendru garažu. Automobiliai stovi visur- kiemuose, pravažiavimuose, gatvėse. Grįžtame namo po darbų ir prasideda kova už vietą. Kiekvienas skuba pasistatyti savo automobilį kuo arčiau namo, po langais, netgi prie laiptinės durų. Gal taip ir saugiau, ir greičiau. O ką daryti senyvo amžiaus, ligotam žmogui, kai dėl automobilių spūsčių kiemuose ilgai tenka laukti greitosios medicininės ar kitokios pagalbos. Reikalaujame daugiau aikštelių automobiliams, platesnių kiemų, gatvių pravažiavimų. Visur skubame nuvykti automobiliu. Automobilis- neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Tapome tokiais vartotojais, kad nebegalime, o ir nebenorime, jo atsisakyti. Gerai jei šeima naudojasi tik vienu automobiliu, tačiau pasitaiko atvejų kai kiemas paverčiamas autoservisu su dviem, trimis ar net daugiau automobilių priklausančių vienam šeimininkui. Taip yra paminama  ir elementari žmogaus kultūra ir tolerancija kitų, tokias pačias teises turinčių kaimynų, atžvilgiu.
Ką tik, balandžio 6-ąją minėjome saugaus eismo dieną visoje Lietuvoje. Ta proga Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato pareigūnai organizuoja įvairius prevencinius saugaus eismo renginius miesto vaikams darželiuose, mokyklose, gyventojams dalina atmintinės su informacija kaip saugoti save ir kitus eismo dalyvius, vykdo įvairias prevencines akcijas: stebi ar visi važiuojantys automobiliais segi saugos diržus, ar tinkamai, remiantis kelių eismo taisyklių reikalavimais vežami vaikai automobiliuose, ar drausmingi pėstieji bei dviračių eismo dalyviai ir kt.
O Visagino PK bendruomenės pareigūnai ragina kuo daugiau automobilių bent savaitgaliais pastatyti į garažus, išeiti į miestą pasivaikščioti ir pajusti pagaliau atėjusį pavasarį: aptikti žalią pumpurėlį, nedrąsią žibuoklę, pasiklausyti grįžusių paukščių čiulbėjimo.
Būkime atsakingi, kultūringi ir mandagūs. Puoselėkime miesto grožį ir išvaduokime jį nuo automobilių gausos kiemuose.


   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
„Sugardas“ informuoja
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
Naudingos nuorodos
Užsisakyti paslaugą
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
 
ORAS VISAGINE
-18 C
80 %
0.0m/s
748mm. gs. st.