Ru
 
Televizija Internetas Apie mus Kontaktai
 
„Sugardas“ informuoja
 
2012 10 31  Policijos komisariato informacija

Artėjant Visų Šventųjų (Vėlinių) dienai, siekiant policinėmis priemonėmis užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, teisės pažeidimų, nusikalstamų veikų prevenciją, Utenos apskrities policija numato organizuoti sustiprintą patruliavimą prie kapinių, didesnėse žmonių susibūrimo vietose, taip pat sustiprinti patruliavimą tamsiuoju paros metu.
Pareigūnai primena, kad žmonės, palikdami automobilį nors ir trumpam, visada patikrintų, ar įjungta, ar patikimai veikia apsaugos sistema. Išgirdę įsijungusią automobilio signalizaciją, atkreiptų į tai dėmesį, net jei tai ir ne jų automobilis. Niekada nepaliktų atrakintų automobilio durų, atidarytų langų, stoglangių bei matomoje vietoje rankinių, mobilių telefonų, dokumentų ar kitų vertingų daiktų. Rankines, automobilio dokumentus visada rekomenduojama pasiimti su savimi, nepalikti jų automobilyje.
Taip pat policija prašo pastebėjus prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėse ar netoli jų įtartinus asmenis, įsidėmėti jų išvaizdą, užsirašyti įtarimą keliančių automobilių valstybinius numerius ir nedelsiant apie tai pranešti policijai telefonu 112 arba informuoti aptarnaujamos teritorijos apylinkės inspektorių.


   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
„Sugardas“ informuoja
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
Naudingos nuorodos
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
Paslaugų kokybės parametrai
 
ORAS VISAGINE
-7 C
89 %
PR 0.4 m/s
752 mm. gs. st.
06.10 - 06.18