Ru
 
Televizija Internetas Apie mus Kontaktai
 
„Sugardas“ informuoja
 
2015 03 01  NAUJA PROGRAMA „PLAY TV“ „BAZINIAME“ PROGRAMŲ PAKETE.

Skaitmeninės televizijos „Bazinis" programų paketas, papildytas programa „Play TV".

Programos kūrėjai stengiasi pateikti kuo įvairesnių stilių ir žanrų muzikos, pradedant nuo archyvinių retro koncertų iki naujausių jaunųjų elektroninės muzikos atlikėjų eksperimentų, nuo akademinio klasikinės muzikos skambesio iki laisvojo džiazo improvizacijų ar japoniškų būgnų ritmų.
Šiemet programos „Play TV" kūrėjų planai itin ambicingi – Jums paruošė išties daug nuostabių ir skambių premjerų.
Tai aukščiausio lygio koncertai iš tarptautinių Bistrampolio, Avanti, Operetės Kauno pilyje, Pažaislio festivalių, muzikiniai susitikimai su Lietuvoje viešėjusiomis užsienio žvaigždėmis bei tikrai įdomi pažintis su visa plejada žinomų Lietuvos dainininkų Kauno ryšių muziejaus kiemelyje vykusiame dainuojamosios poezijos projekte „Senamiesčio žiogas". O kur dar muzikiniai spektakliai ir visa puokštė kamerinių koncertų, kuriuos per visus 2014 –sius įvairiuose šalies kampeliuose užfiksavo operatoriai ir režisieriai.
Kasdien kelias valandas skiriama relaksacijai ir atsipalaidavimui su nuostabia kanalo „Landscape HD" programa. Gražiausi pasaulinės klasikos bei instrumentiniai kūriniai ir įspūdingi kraštovaizdžiai – padės pamiršti visus rūpesčius ir buitį.
Lengvosios ir pop muzikos gerbėjams skirtos jau pamėgtos žiūrovų vaizdo klipų valandos bei tikrai nemaža dalis koncertų.
Muzika neturi sienų – ji vienija šalis ir tautas. Taigi, jei norite, kad muzika būtų visada šalia – nepamirškite įsijungti PLAY TV, juk muzika ne tik ramina ar pakelia nuotaiką – tai kalba, kuri pasiekia kiekvieno širdį ir kurią supranta viso pasaulio žmonės!

Programos dažnis – 450 MHz.
Programos kalbos – lietuvių.
Daugiau informacijos  tel. 72421, mob. 8 652 78641
 

   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
„Sugardas“ informuoja
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
Naudingos nuorodos
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
Paslaugų kokybės parametrai
 
ORAS VISAGINE
-6 C
90 %
PR 0.3 m/s
752 mm. gs. st.
06.10 - 06.18