Ru
 
Televizija Internetas Apie mus Kontaktai
 
„Sugardas“ informuoja
 
2022 04 08  Dar daugiau naujų kanalų – kiekvieno skoniui!

Nuo šiol kanalų tinklelyje rasite dar daugiau smagaus turinio pagal tai, kas patinka Jums. Atsižvelgdami į klientų poreikius, „Papildomas 1" kanalų paketą papildėme naujais kanalais.

Turiningam laisvalaikiui kviečiame žiūrėti ukrainiečių ir rusų kalba retransliuojamus kanalus „KusKus" ir „36.6".

„KusKus"  –  tai kulinarijos laidų kanalas apie maistą ir jo gamybą mėgstantiems eksperimentuoti virtuvėje ar tiesiog dievinantiems gardžius patiekalus. Kanalas retransliuojamas rusų ir ukrainiečių kalbomis. 


„36.6"  –  pažintinis televizijos kanalas apie sveiką gyvenimo būdą ir pozityvų mąstymą. Mityba, sportas, medicina ir psichologija – pagrindinės laidų temos, kurias pristato kvalifikuoti specialistai.


Filmų mylėtojams rekomenduojame naująjį kanalą „Star Cinema HD", kuris leis mėgautis ukrainietiškais filmais, serialais ir TV laidomis, skirtomis vyrams ir moterims nuo 25 metų amžiaus. Kanalas retransliuojamas rusų ir ukrainiečių kalbomis.


Visą šeimą prie televizoriaus ekranų suburs naujas kanalas „Star Family". Moterims skirtos melodramos ir serialai apie meilę, vaikams ir paaugliams – įdomios edukacinės programos ir filmai, o vakaro programa su filmais ir televizijos laidomis puikiai tiks visai šeimai.Kanalas retransliuojamas rusų kalba.


Mylintiems namus ir gamtą rekomenduojame įsijungti naująjį „Dacha HD" kanalą. Šio kanalo turinį sudaro nuotaikingos laidos apie namų statybą ir įrengimą, maisto gaminimą, sodininkystę ir augalininkystę. Geriausi savo srities specialistai dalijasi namų statymo, įrengimo, sodo tvarkymo ir kitais naudingais patarimais. Kanalas retransliuojamas rusų ir ukrainiečių kalbomis.

Malonaus laisvalaikio su Sugardo televizija!

   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
„Sugardas“ informuoja
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
Naudingos nuorodos
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
Paslaugų kokybės parametrai
 
ORAS VISAGINE
+23 C
73 %
R 0.0 m/s
748 mm. gs. st.
07.14 - 07.21