Ru
 
Televizija Internetas Apie mus Kontaktai
 
„Sugardas“ informuoja
 
2020 02 24  Mieli klientai,

Mieli klientai,

Pristatome puikią žinią, nuo šiol Delfi.tv kanalą gali matyti Sugardo išmaniosios, skaitmeninės ir analoginės televizijos žiūrovai!

Didžioji dalis Delfi.tv turinio yra tiesioginės transliacijos, kurios padės apie svarbiausius įvykius sužinoti esamuoju laiku, naujienų bei aktualijų laidos. Delfi.tv kuria originalų, Lietuvoje pagamintą, turinį kuriame gausu naujienų, žinių, pokalbių ir gyvenimo būdo laidų, tiesioginių sporto ir renginių transliacijų.
Delfi.tv kanalu rodomos tokios laidos kaip „DELFI Dėmesio centre", „DELFI Rytas", „DELFI 11", „DELFI Diena", populiariausia lietuviška interneto laida „Kitokie pasikalbėjimai", „(Ne)tobulos" su Jurga Tapiniene, „Nepatogūs klausimai su Radistais", „Kasdienybės herojai" su Rūta Lape, „Didysis Alfo kulinarinis šou", „Nejaukiai" su Tomu Sinickiu, „Orijaus kelionės" su Orijumi Gasanovu, „Motyvacija judėti" su Vlada Musvydaite, „Boso valanda" su Sauliumi Jovaišu, „Krepšinio zona", „Sportinė forma", „Spausk gazą", „Sveikatos receptas", „GARSIAI!", „Artimai", „Stiliaus DNR", „Atsakingas požiūris", „DELFI Garažas", „Radikalus smalsumas", „Kur varom", „Kablys", „Jūs rimtai" ir kitos.

Televizijos kanalas Delfi.tv rodomas aukštos raiškos (HD) formatu skaitmeniniame Papildomas 1 programų pakete ir standartinės raiškos (SD) formatu analoginės kabelinės televizijos Papildomas 2 programų pakete.


   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
„Sugardas“ informuoja
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
Naudingos nuorodos
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
Paslaugų kokybės parametrai
 
ORAS VISAGINE
+23 C
74 %
PR 0.4 m/s
748 mm. gs. st.
07.14 - 07.21