Ru
 
Televizija Internetas Apie mus Kontaktai
 
„Sugardas“ informuoja
 
2011 10 03  Nauja programa TV8

    Nuo spalio mėnesio Sugardo kabelinės televizijos abonentai galės mėgautis nauja programa „TV8". Ši programa skirta moterų auditorijai, kaip praneša MTG, programa orientuota į vyresnes nei 35 metų moteris.

Apie programą „TV8"

    Programoje „TV8" išvysite kultinio ir nesenstančio serialo „Žavūs ir drąsūs" kompaniją, nepakartojamą „Martos Stiuart šou", aistrų kupiną telenovelę „Žiauri meilė". Mėgstančioms gaminti patiks laida „Kulinarinis reidas", kulinarijos šou laida „Valgyk ir lieknėk". Programoje „TV8" dėmesys skiriamas ir mažiesiems – linksma animacija „Linksmieji traukinukai" ir kitos laidos mažyliams.

    Programos „TV8" akcentas – nauja laida „Išminties rakčiukai" su vedėja Agota Panoviene. Kiekvieną sekmadienio vakarą nuo spalio 9 dienos 22.00 val. išgirsite paslapčių ir gudrybių kaip ne tik atrodyti, bet ir jaustis gražiai bei jaunai. Patarimų laidoje „Išminties rakčiukai" žiūrovių laukia trys rubrikos apie kasdienę buitį, sveikatą ir grožį bei pokalbiai su įdomiais žmonėmis. Laidos žiūrovės sužinos kaip susikurti jaukią ir sveiką namų aplinką, kaip sveikai maitintis, kaip taupyti ne tik laiką, bet  ir pinigus, atliekant įvairius buities darbus. Svarbiausia, sužinosite, kaip neprarasti žavesio, jaustis sveikai ir būti laimingoms.

    Programa transliuojama lietuvių kalba.

    Programos dažniai:

     Skaitmenininės TV - STV Bazinis paketas - 442 MHz; 6875 MBd/s; 128 QAM.

     Analoginės TV - KTV Bazinis ir Mažasis paketas - 85,25 MHz.


   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
„Sugardas“ informuoja
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
Naudingos nuorodos
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
Paslaugų kokybės parametrai
 
ORAS VISAGINE
-7 C
90 %
PR 0.7 m/s
752 mm. gs. st.
06.10 - 06.18