Ru
 
Televizija Internetas Apie mus Kontaktai
 
„Sugardas“ informuoja
 
2011 07 08  INIT grupės abonentai LNK programas žiūri teisėtai

Įsigaliojus Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimams, kurie numato naują lietuviškų programų retransliavimo bei retransliavimo licencijų išdavimo tvarką, nuo liepos 1 d. kabelinių tinklų operatorių INIT, VINITA ir SUGARDAS abonentai gali matyti LNK, TV1, LIUKS ir INFO TV programas skaitmeniniu formatu.

Kvietimai derėtis pagrindiniams transliuotojams buvo išsiųsti 2010 metų pabaigoje. Tačiau tik birželio paskutinėmis dienomis INIT ir LNK  sudarė konkliudentinę sutartį. Jos pagrindu LNK suteikė INIT grupei teises transliuoti LNK, TV1, LIUKS bei INFO TV programas skaitmeniniu formatu.  Susitarimas įsigaliojo nuo liepos 1 d. ir  laikomas galiojančiu iki 2013 metų pabaigos. Taip pat, remiantis šiuo susitarimu LNK nesuteikė INIT įmonių grupei jokiu atidėjimo laikotarpio tam, kad INIT, VINITA bei SUGARDAS galėtų tinkamai informuoti vartotojus ir vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus.

„Kaip pagrindines nesutarimo priežastis galima įvardinti LNK transliuojamos reklamos apmokestinimą INIT grupės abonentams. LNK reikalavimai yra didesni už populiariausių pasaulinio lygio programų reikalavimus, kurios nėra taip perpildytos reklamomis. INIT inicijuotoje apklausoje 80 procentų dalyvavusių abonentų vienareikšmiškai pareiškė, kad nesutinka mokėti už lietuviškas programas", –  teigia INIT rinkodaros ir pardavimų direktorė Olga J. Belova.  Minėtoje apklausoje savo nuomonę pareiškė virš 12 000 abonentų.

INIT įmonių grupė kreipėsi į LNK vadovybę su reikalavimu nutraukti visuomenės informavimo kampaniją, nukreiptą prieš INIT įmonių grupę, skatinančią vartotojus pereiti pas konkurentus, nes LNK teikiama informacija prieštarauja ūkinės veiklos sąžiningumo praktikai bei gali būti traktuojama kaip spaudimas vykstant deryboms.

Išplatintu pareiškimu INIT įmonių grupė kviečia LNK  sutartinio bendradarbiavimo klausimus spręsti prie derybų stalo, o ne viešųjų ryšių pranešimais, kurie nepagrįstai daro ženklią žalą vartotojų, LNK ir INIT įmonių grupės interesams.


   
 
  pradžia tinklapio struktura ieškoti rašykite mums  
 
 
„Sugardas“ informuoja
Gyvenamųjų namų renovacija Visagine
Naudingos nuorodos
Apmokėjimas už paslaugas
Dokumentai
Paslaugų kokybės parametrai
 
ORAS VISAGINE
+22 C
76 %
R 0.3 m/s
747 mm. gs. st.
07.14 - 07.21